סוכנות הביטוח "יובל בר ביטוחים", מציעה לכל בעל אופנוע מסוג B.M.W החל מהראשון לאוגוסט שנת 2015 הטבה שתהפוך את כל נושא הביטוח המקיף לאופנועים לאטרקטיבי הרבה יותר עבור קהילת רוכבי BMW הישראלים.
הביטוח המקיף היה במקרים רבים, למרות חשיבותו, נושא למחשבה שנייה ושלישית של בעלי האופנועים, זאת בעיקר לאור המחיר של ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה, גניבה או כל נזק אחר.
מחיר ההשתתפות העצמית בפוליסת הביטוח המקיף של הכלים היקרים, האמיר לעיתים לסכומים כה גבוהים, שהפכו למעשה את רכישת הפוליסה לעניין של מותרות בלבד לרוכבים רבים. אלה העדיפו לוותר בלית ברירה על הביטוח המקיף כליל ואין צורך להרחיב את עוגמת הנפש כאשר קורה המקרה וכל ההוצאות יוצאות ישירות מכיסו של הצרכן.
בסוכנות הביטוח של "יובל בר ביטוחים" מציעים עד 50% הנחה בסכום ההשתתפות העצמית, הנחה משמעותית ביותר שמסירה את אותו החסם שהיה לרבים בשיקול של האם לבצע כלל ביטוח מקיף.
על מנת להבין את עוצמת ההנחה, ניקח לדוגמא נזק מתאונה בגובה של – 60,000 שקלים שנגרם לאופנוע מדגם R1200 GS משנת יצור 2014. עד כה היה נאלץ בעל האופנוע להכניס את היד לכיסו ולשלם סכום של כ – 8,000 שקלים (!) בהשתתפות העצמית.
החל מהראשון לאוגוסט 2015 סכומים אלה כבר לא יהיו קיימים בלקסיקון והמבוטח ישלם כחצי מהם, הווה אומר כ 4,000 ₪ בלבד בהתייחסות לדוגמא שהוצגה.
חשוב לציין כי ההטבה הינה בלעדית למבוטחי סוכנות הביטוח "יובל בר ביטוחים", וחלה רק על אופנועי המותג BMW . כמו כן, את הטבה יקבל בעל האופנוע רק בתנאי שהתיקון התבצע במוסך הרשמי של המותג – מוסך המרכזי לאופנועים וקטנועים של דלק מוטורס,